0
Prikaži vse 17 of 17

Cena

do

Program

tip

barva

vrsta povezave

primerno za vrsto vlakna

tip priključka

material kapice

OK Zapri

Konektor za optični vodnik

1 2
Št. izdelkov na stran:
KIT 12 PIGTAIL 50/125 OM4 LC1M

KIT 12 PIGTAIL 50/125 OM4 LC1M

-20%
39,63 €
49,54 €
KONEKTOR LC 50 IN 62,5/125

KONEKTOR LC 50 IN 62,5/125

-20%
7,51 €
9,39 €
KONEKTOR LC 9/125 1M

KONEKTOR LC 9/125 1M

-20%
4,96 €
6,20 €
KONEKTOR LC 9/125 OM3 1M

KONEKTOR LC 9/125 OM3 1M

-20%
5,07 €
6,34 €
KONEKTOR SC 50 IN 62,5/125

KONEKTOR SC 50 IN 62,5/125

-20%
5,62 €
7,02 €
KONEKTOR SC 9/125 1M

KONEKTOR SC 9/125 1M

-20%
3,97 €
4,96 €
KONEKTOR SC 9/125 OM3 1M

KONEKTOR SC 9/125 OM3 1M

-20%
3,47 €
4,34 €
KONEKTOR ST 50 IN 62,5/125

KONEKTOR ST 50 IN 62,5/125

-20%
3,68 €
4,60 €
PIGTAIL 1 SC/APC G657A 1M

PIGTAIL 1 SC/APC G657A 1M

-20%
4,96 €
6,20 €
PIGTAIL 50/125 OM4 LC 1M

PIGTAIL 50/125 OM4 LC 1M

-20%
3,57 €
4,46 €
RAZSIRITEV KABLA 12 VLAKEN

RAZSIRITEV KABLA 12 VLAKEN

-20%
40,42 €
50,53 €
RAZSIRITEV KABLA 6 VLAKEN

RAZSIRITEV KABLA 6 VLAKEN

-20%
30,00 €
37,50 €
1 2
Št. izdelkov na stran:

Vnesite vaš e-poštni naslov in ne zamudite novosti in super akcij.

© Comfort-el. Spletna trgovina Shopamine. Nastavitve piškotkov Moji podatki

Ta spletna stran za svoje pravilno delovanje uporablja piškotke.  Ti piškotki ne shranjujejo osebnih podatkov.  Z nadaljnjo uporabo te spletne strani se strinjate z našo politiko piškotkov.

Več informacij
×
Politika piškotkov za spletno mesto Comfort-el

Kaj so piškotki?

Piškotki so majhne datoteke, ki jih strežnik pošlje uporabnikovemu brskalniku med pregledovanjem spletne strani. Prejeti piškotek se nato namesti na napravo (računalnik, tablica, pametni telefon), s katero brskamo po spletni strani.

Spletne strani uporabljajo različne tipe piškotkov.

  1. Spletna stran uporablja piškotke, ki so nujni za osnovno delovanje strani in med drugim omogoča uporabniku dodajanje izdelka v košarico, prehod na zaključek nakupa itd.
  2. Spletna stran uporablja piškotke za zbiranje informacij o uporabi strani. Ti piškotki za sledenje omogočajo analizo obiskov in pregledane vsebine. Ti piškotki so anonimni in ne omogočajo sledenja specifično identificiranih uporabnikov.
  3. Spletna stran uporablja piškotke, ki omogočajo anaonimno sledenje informacij. Ti piškotki za oglaševanje so v uporabi za prilagoditev našega oglaševanja vašim potrebam.

Z nadaljnjo uporabo te spletne strani se strinjate z našo politiko piškotkov. Nastavitve piškotkov lahko kadarkoli spremenite s klikom na povezavo v nogi te strani.

Vaše nastavitve

Ti piškotki so vedna omogočeni in so nujni za osnovno delovanje spletne strani. Torej piškotki, ki si vas zapominjo, da boste lahko nemoteno brskali po spletnih straneh. V to skupino sodijo piškotki, ki so uporabljeni za to, da si spletno mesto zapomni vaš vnos v spletne obrazce, nakupovalno košarico ipd. Obvezni so, saj, med drugim, zagotavljajo varnost in tako preprečujejo zlorabe sistemov.

Ti analitični piškotki nam omogočajo, da z uporabo anonimnega sledenja izboljšamo funkcionalnost strani. Prav tako nam omogočajo, da lažje identificiramo produkte, ki bi bili za vas zanimivi. V nekaterih primerih je prednost teh piškotkov izboljšanje hitrosti za obdelovanje vaših zahtev, zaznavanje in shranjevanje vaših nastavitev ter pomoč pri povezavi s socialnimi omrežji.Če teh piškotkov ne boste izbrali, se to lahko odraža v slabše oblikovanih priporočilih in počasnejšem delovanju spletne strani. Prav tako bo otežena povezava s socialnimi omrežji, kot so Facebook, Twitter, Google+ ipd.

Ti piškotki zbirajo informacije, s katerimi prilagodimo oglaševanje vašemu okusu, preferencam in željam. Te podatke uporablja tako naša spletna stran kot tudi partnerske in druge spletne strani. Zbrani podatki so anonimni in ne vsebujejo nobenih osebnih podatkov, ki ste jih morda delili z nami. Če teh piškotkov ne boste izbrali, bodo morda oglasi, ki jim boste izpostavljeni, manj primerni za vas.